2.Díl-Tajemný mladík

29. září 2012 v 15:54 |  Víla Bella
Je chladné podzimní ráno 26.11. 2005.Já a moje nejlepší kamarádka Amy právě sedíme na lavičce v opuštěném parku a povídáme si o různých věcech.Nevíme co nám tento den přine se za zážitek ale myslíme že něco neobyčejného. Jako na zavolanou k nám přiskáče malý králíček s nějakým psaním které má pověšené kolem krku. Co to je?Užasle se na sebe s Amy podíváme. Opatrně mu psaní sundám a rozkepanýmy prsty ho otevřu.
Možná vás zajímá kdo poslal tohle psaní. Přijď v 10:00 do knihovny a něco se dozvíš. Něco moc zajímavého.
Znovu se podívám na Amy a ona zase na mě. Kouknu se na hodinky a zjistím že je 9:50. Za deset minut.Půjdu tam.Rozhodnu se a společně s Amy vyrážíme do knihovny.
Zajímavé.v knihovně nikdo není. Sedíme společně s Amy na pohodlných křesel a sledujeme jestli někdo příjde. 10:00 právě bliklo na hodinkách a zrovna v tu chvíli někdo vejde do knihovny a zamíří k nim.Vyptává se jestli to jsme my kdo dostaly psaní atd. Je to nějaký kluk.Má krátké hnědé vlasy a pohlednou tvář. Pořád se ale nepředstavil. Po chvilce jakoby se odvážil promluvil kdo vlastně je a proč se chtěl s někým sejít v knihovně.

Kdo si myslíte že je?
Proč se chtěl s někým sejít v knihovně?
Pokud tu bude alespoň jeden komentář budu pokračovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama